Autor: Administrator , 2. 6. 2017.

• BESPLATNE MARENDE I SUFINANCIRANJE PREHRANE UČENIKA U PRODUŽENOM BORAVKU

ZAHTJEV - marende

ZAHTJEV - CB

Zahtjeve koje ste predali prošle školske godine nije potrebno obnavljati jer rješenja vrijede do kraja osnovnoškolskog obrazovanja.

Samo učenici prvih razreda i eventualno učenici viših razreda koji su ove godine stekli navedeno pravo trebaju do 30.6.2017. zahtjeve zajedno s potrebnom  dokumentacijom dostaviti Gradu Splitu na protokol u Centralnu pisarnicu.

Zahtjevi predani nakon 30. 9. 2017. rješavat će se od mjeseca zaprimanja predmeta.

Bonovi za kupnju školskih udžbenika dijelit će se u tajništvu od 28. 8. 2017.  do 8. 9. 2017.

Marijana Hraste, tajnica

ZAHTJEV_bon_za_ud_zbenike_2016.doc (35.50 KB)
ZAHTJEV_(marende)_2016.doc (39.00 KB)
ZAHTJEV_(CB)2016_(1).doc (39.00 KB)

Vukovar 2012.

Podsjećamo Vas da u nedjelju 18.11.2012. u 18.00 upalite svijeće u Vukovarskoj ulici i time izrazite duboko poštovanje herojima i stradalnicima Domovinskog rata.

FOTOGRAFIJE

Dan neovisnosti RH - 8. listopada

Nastava se ne će održati u ponedjeljak, 8. listopada 2012. kada obilježavamo

Dan neovisnosti Republike Hrvatske.

Tog dana je Sabor Republike Hrvatske 1991. godine jednoglasno donio

Odluku o raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom SFRJ.

Sabor je utvrdio da Republika Hrvatska više ne smatra legitimnim i legalnim ni jedno tijelo dotadašnje SFRJ, te da ne priznaje valjanim niti jedan pravni akt bilo kojeg tijela koje nastupa u ime bivše federacije, koja više, kao takva, ne postoji.

Odluka.pdf

MANUŠKI JUBILEJI

100 joj je ljeta , a još i danas od ljepote cvjeta!

100 GODINA ZGRADE

60 GODINA ŠKOLE

obilježavamo školskom priredbom na

blagdan Marije Pomoćnice

24. svibnja 2012.

u dvorani Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu,

Zrinsko-frankopanska 19.

FOTO-GALERIJA

::

Hrvatski državni sabor donio je 1999. godine Odluku o proglašenju

18. studenoga

"Danom sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine ",

kojom je određeno na dostojanstven i primjeren način odati počast svim sudionicima obrane Vukovara - grada simbola hrvatske slobode.

Djelatnici OŠ Manuš će nazočiti svečanosti obilježavanja Dana u Vukovaru dok će učenici u 17:30 u Vukovarskoj ulici upaliti svijeće u znak sjećanja na žrtve Vukovara.

EKSKURZIJA 2011.

Osnovna škola "Manuš" Split / Vukovarska 11, HR-21000 Split / www.os-manus-st.skole.hr / ured@os-manus-st.skole.hr