RASPORED ZA POČETAK NASTAVNE GODINE 2021./2022.

Autor: Andrea Koceić, 1. 9. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

u ponedjeljak 6. rujna 2021. je prvi nastavni dan koji će se odvijati po priloženom rasporedu.Učenici prvih razreda će iznimno u ponedjeljak 6.rujna 2021. u školu doći u 11 sati.

Jutarnja smjena počinje u 8,00 sati: 1.a, 3.a, 4.c, 5. a,b,c i 7.a,b,c, učenici PB (1.b,c, 2.b,c, 3.b,c).

Popodnevna smjena počinje u 14,00 sati: 2.a, 4.a, b, 6. a,b,c i 8.a,b,c.

Prvi nastavni dan svi učenici će imati četiri školska sata.

Učenici produženog boravka će u ponedjeljak biti do 11.30 sati (bez prehrane). Od utorka 7. rujna se produženi boravak odvija po ustaljenom rasporedu.

Molimo vas da obratite posebnu pozornost na mjesto ulaska u školu za pojedini razred.

GLAVNI ULAZ

ISTOČNI ULAZ

ZAPADNI ULAZ

1.C

2.C

3.C

4.C

5.C

7.C

6.C

8.C

Učenici 5. do 8. razreda u prostoru školske zgrade nose maske.

Naglašavamo da bi bilo poželjno da učenici predmetne nastave u školu dođu sami, a da učenici razredne nastave dođu u pratnji samo jednog roditelja. Roditelj smije dijete dopratiti do određenog ulaza te ne smije ulaziti u zgradu škole.

Nastava će se održavati sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti Covid-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./22. Nastavnog zavoda za javno zdravstvo. Upute su dostupne na poveznici.

Sretan nam svima početak nove nastavne godine,

Vaša ravnateljica Marita Guć