15. Manuški pričigin : Fešta u manuškoj kali

Autor: Katarina Škiljo, 24. 3. 2023.

U večernjim satima (23. 3. 2023.) u našoj društvenoj dvorani održao se 15. Manuški pričigin.

Našoj manifestaciji prisustvovali su brojni učenici, učitelji i roditelji te pljeskom podržali naše male, ali hrabre pričiginaše. Na ovogodišnju temu Fešta u manuškoj kali pričalo se o feštama kao što su rođendan, Nova godina, Uskrs, Prva sveta pričest, proslava pobjede na utakmici, proslava Svetog Duje, prvi dan ljeta, ali i sve pripreme koje se obavljaju u kući vezane za fešte.

Program su vodile naše šarmantne voditeljice Dalija Polić i Cvita Anandi Ilinčić (3.b).

Nastupali su sljedeći učenici:

- Nina Martić, Borna Glavurtić, Lorena Marina Elezović, Luka Kuzmanić, Nikola Juras, Stella Džinkić, Kristina Šikić i Hana Voloder (2.a)

- Linda Bolotin i Ana Vrsalović (2.c)

- Marita Nikolić i Kate Bogdanić (4.c)

- Mia Buljubašić (5.a)

- Anja Topić, Bruna Kružić, Marijeta Matijević i Ema Kandić (5.b)

- Lorena Stanić i Niko Pavlović (7.c).

Ovom prilikom zahvaljujem svim učiteljicama za suradnju i pripremu djece:

Mirjani Pribudić, Renati Širović, Jeleni Jurić, Antoniji Tonković Barišković, Tamari Domić i Ivani Goreti.

Voditeljica Manuškog pričigina, knjižničarka Katarina Škiljo