> Jubileji

Autor: Vesna Grubić, 16. 9. 2021.

110 godina zgrade OŠ Manuš i 70 godina djelovanja škole

Za obilježavanje Dana škole,24.05.2022. pripremamo retrospektivnu izložbu fotografija o povijesti škole,kao i mali muzejski kutak kojeg ćemo posvetiti starim generacijama naših učenika i djelatnika,a također i svima onima koji su prošli kroz našu školu od njenih početaka pa sve do danas.U tu svrhu, prikupljamo stare fotografije, školske predmete koji su se koristili,učeničke radove,i sve ono što bi moglo biti izložbeni eksponat.
Stoga,molimo naše bivše učenike,roditelje,bake i prabake,djedove i pradjedove ako posjeduju nešto što bi bilo vrijedno izložiti,a svjedoči o povijesti škole, a voljni su nam posuditi, da donesu pedagoginji škole .Bili bi vam jako zahvalni.
Radujemo se suradnji!Veliki manuški pozdrav!
Pedagoginja škole,Vesna Grubić